2001 yılında ev tekstili faaliyetlerine başlanmış olup, firmamızın Bursa ilini vurgulayan ev tekstili adıyla faaliyete geçtiği 2017 yılında ticari faaliyetlerine devam eden yeni yerine Eloi Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. olarak taşınmıştır.

Havlu, bornoz, peştamal , pesthemal bornoz, peçete seti, yatak örtüsü, yorgan seti, uyku setleri, banyo setleri, sauna havlusu, sauna seti, banyo paspası, bebek kapşonlu havlu vb. Ürünlerin üretimi ve pazarlanması ile faaliyetlerine devam ediyor.

Firmamızın ilk alımını yapan firmamız, yurt içi ve yurt dışı pazarlama faaliyetlerine devam eden ambalajlarda, talep edilen müşterilerin üretimlerini düzenlemeye yön vermesiyle birlikte, hem yurt içinde hem de ambalajda derecelendirilmektedir. Halihazırda daha fazla ürün ihraç etmekte, diğer yandan da düzenlenmiş üretim ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İhracatımız başta olmak üzere çoğu Avrupa ülkesi (Yunanistan – Hollanda – Almanya, Fransa), Orta Doğu ve Doğu Bloku ülkeleri olmak üzere, satışlarımızı oluşturuyor. Her yıl, müşteri portföyünü genişletmek ve sektördeki yenilikçi yatırımlar emin adımlarla ilerlemektedir.

Email: customerservice@eloihome.com
Adres: Buttim İş Merkezi No: 424/5 Bursa
Related Tags

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.